Logowanie Witamy w Gratisownia.pl
Odzyskanie hasła Zapomniałeś hasła? Nie martw się zajmiemy się tym.
Proszę wprowadzić adres email.
Hasło zostało wysłane na podany adres email
Konto o podanym adresie nie istnieje.
Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym PFC-21004022 różowy

Bidon H2O Tempo o pojemności 700 ml z wieczkiem zaciskowym różowy

kod produktu:
30122064
Dostępne kolory

Opis produktu

Jednowarstwowy bidon H2O Tempo® o pojemności 700 ml jest doskonałym wyborem dla osób aktywnych i ceniących stylowy design. Wykonany z trwałego plastiku PET, który nadaje się do recyklingu, zapewnia długotrwałe użytkowanie i przyjazność dla środowiska. Dzięki pokrywie odpornej na zalanie z korkiem typu flip top, bidon jest wygodny i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Najważniejsze cechy produktu:
- Pojemność: 700 ml
- Kolor: Różowy
- Wysokość: 23,7 cm
- Materiał: Plastik PET, Polipropylen
- Pokrywa odporna na zalanie z korkiem typu flip top
- Możliwość recyklingu
- Bez BPA

Idealnie nadaje się do oznakowania logotypem, co czyni go świetnym wyborem na wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe, sportowe czy jako element wyposażenia biura. Dodatkowo, możliwość mieszania i łączenia kolorów pozwala na stworzenie spersonalizowanego bidonu, który wyróżni się na tle innych. Produkt wykonano w Wielkiej Brytanii, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość
Twoja wiadomość została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.

Skontaktuj się z nami:



Waga 6,3 gram
Wymiary wys:23,7 cm
Materiał Politereftalan etylenu (PET), Polipropylen
Kolory różowy
ID PFC-21004022
Techniki:
S2 Sitodruk wykonywany przez specjalny szablon, przypominający wyglądem siatkę lub sitko, przez które przeciskana jest farba. Sita przygotowane są przy pomocy substancji światłoutwardzalnych, przez do druk jest idealnie powtarzalny. Sitodruk powszechnie stosujemy do nadruków na torbach reklamowych, odzieży czy parasolach. Poziom trudności S2.
UVR 50 Nadruki UV są gwarancją wysokiej jakości odwzorowanie kolorów przy pomocy światłoutwardzalnego polimeru. W praktyce wygląda to jak druk na znanej wszystkim drukarce kolorowej. Dzięki temu można na niemal każdej powierzchni nanieść grafiki w pełnym kolorze CMYK z przejściami tonalnymi. Wielkość do 100cm2.
UVR 200 Nadruki UV są gwarancją wysokiej jakości odwzorowanie kolorów przy pomocy światłoutwardzalnego polimeru. W praktyce wygląda to jak druk na znanej wszystkim drukarce kolorowej. Dzięki temu można na niemal każdej powierzchni nanieść grafiki w pełnym kolorze CMYK z przejściami tonalnymi. Wielkość do A5-315cm2.

Dużym ułatwieniem w przygotowaniu projektu czy wizualizacji będzie plik o takich parametrach:

  • Akceptujemy pliki wektorowe w formacie Corel, PDF, EPS
  • Teksty zamienione na krzywe
  • Brak symboli i przeźroczystości
  • Kontury w krzywych

Do określenia kolorów nadruku używamy palety Pantone Solid Coated

Masz pytania dotyczące zamówień, nadruków czy dostawy? Sprawdź najczęściej zadawane pytania – znajdziesz tam wszystkie kluczowe informacje. Kliknij poniżej, aby przejść do sekcji

FAQ - Najczęściej zadawane pytania!


19 lat
doświadczenia
Sprawdzeni przez 45 tyś klientów

Sprawdzeni przez 45 tyś klientów
Ekspresowe znakowanie

Ekspresowe
znakowanie
Szybka dostawa w 24h

Szybka dostawa
w 24h
Darmowa wizualizacja

Darmowa
wizualizacja
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Z naszych gadżetów reklamowych skorzystali:

Zmiana hasła Zabezpiecz swój profil. Częsta zmiana hasła powyższa bezpieczeństwo Twojego konta.
Hasło zostało zmienione pomyślnie.